Obložené chlebíčky

Donáška chlebíčkov Bratislava? V pekárni Cisárov pekár pripravujeme každý deň obložené párty chlebíčky na oslavu či na všedný deň. Vyskúšajte si objednať naše domáce obložené chlebíčky, ktoré ponúkame aj v našich pekárňach.

Maximálna čerstvosť

Chlebíčky pripravujeme z vlastného chlebíka z našej pekárne. Pečieme chrumkavé a voňavé pečivo, nie dopekané polotovary. Obložené chlebíčky pripravujeme každý deň, aby sme zaručili čerstvosť a kvalitu použitých surovín.

Ako si objednať chlebíčky?

Chlebíčky na objednávku Bratislava si môžete objednať kedykoľvek s doručením už nasledujúci deň. Dátum a čas doručenia objednávky si môžete vybrať. Prijímame platby kartou, ale aj v hotovosti pri prebratí objednávky. Viac o doprave a platbe.

Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

 • Chlebíček s Avokádovou nátierkou

  Alergény: 1,3,7

  Gramáž: 60g

  Lahodný vegetariánský chlebíček s krémovým avokádom a sušenými rajčinami. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  2.10 s DPH
 • Chlebíček s Bryndzovou nátierkou

  Chlebíček s Bryndzovou nátierkou

  Alergény: 1,7

  Gramáž: 60g

  Výrazná bryndzová nátierka presne tak, ako má byť: bryndza, maslo, cibuľa a mletá paprika. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.50 s DPH
 • Chlebíček s Cesnakovou nátierkou

  Chlebíček s Cesnakovou nátierkou

  Alergény: 1,7

  Gramáž: 60g

  Krémová cesnaková nátierka poteší milovníkov tejto overenej klasiky. Chlebíček je doplnený o chrumkavé reďkovkové klíčky. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.50 s DPH
 • Chlebíček s Lososovou nátierkou

  Chlebíček s Lososovou nátierkou

  Gramáž: 60g

  Pravý udený losos doplnený o bylinky a koreniny, ktorý sa rozplýva na jazyku. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  2.10 s DPH
 • Chlebíček s mozzarelou

  Chlebíček s Mozzarellou

  Alergény: 1,7

  Gramáž: 60g

  Nádych Talianska! Čerstvé paradajky, mozzarela a pesto prekonajú aj overené klasiky. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.80 s DPH
 • Chlebíček s Nivovou nátierkou

  Chlebíček s Nivovou nátierkou

  Alergény: 1,7

  Gramáž: 60g

  Nivová nátierka poteší milovníkov výrazných syrov s ušlachtilou plesňou. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.80 s DPH
 • Chlebíček s Oškvarkovou nátierkou

  Chlebíček s Oškvarkovou nátierkou

  Alergény: 1,3,7

  Gramáž: 60g

  Našu oškvarkovú nátierku sme dotiahli do dokonalosti pridaním vajíčka, cibule a horčice. Ak patríte k milovníkom oškvarkov, tak vyskúšajte náš oškvarkový pagáč. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.50 s DPH
 • Chlebíček s tuniakovou nátierkou

  Chlebíček s Tuniakovou nátierkou

  Alergény: 1,4,7

  Gramáž: 60g

  Tuniakový chlebíček prekvapí tuniakovou nátierkou dotiahnutou k dokonalosti. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.50 s DPH
 • Chlebíček so salámou

  Chlebíček so Salámou

  Alergény: 1,3,7

  Gramáž: 60g

  Overená klasika na vašu oslavu alebo všedný deň. Kombinácia kvalitnej salámy, majonézy a čerstvej zeleninky poteší každého. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.50 s DPH
 • Chlebíček so Šunkou

  Chlebíček so Šunkou

  Alergény: 1,3,7

  Gramáž: 60g

  Klasický šunkový chlebíček, ktorý poteší každého, kto si nevie vybrať. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.50 s DPH
 • Chlebíček so salámou

  Salámový chlebíček s parížskym šalátom

  Alergény: 1,3,7

  Gramáž: 70g

  Salámový chlebíček, ktorý nesmie chýbať na žiadnej párty. Lahodný parížsky šalát, saláma a čerstvá zelenina. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.70 s DPH
 • Schwarzwaldský Chlebíček

  Schwarzwaldský Chlebíček

  Alergény: 1,3,7,8

  Gramáž: 60g

  Luxusný chlebíček spájajúci lahodnú Schwarzwaldskú šunku, čerstvú rukolu, lahodný hermelín a brusnicový džem. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  2.10 s DPH