Obložené chlebíčky

Donáška chlebíčkov Bratislava? V pekárni Cisárov pekár pripravujeme každý deň obložené párty chlebíčky na oslavu či na všedný deň. Vyskúšajte si objednať naše domáce obložené chlebíčky, ktoré ponúkame aj v našich pekárňach.

Maximálna čerstvosť

Chlebíčky pripravujeme z vlastného chlebíka z našej pekárne. Pečieme chrumkavé a voňavé pečivo, nie dopekané polotovary. Obložené chlebíčky pripravujeme každý deň, aby sme zaručili čerstvosť a kvalitu použitých surovín.

Ako si objednať chlebíčky?

Chlebíčky na objednávku Bratislava si môžete objednať kedykoľvek s doručením už nasledujúci deň. Dátum a čas doručenia objednávky si môžete vybrať. Prijímame platby kartou, ale aj v hotovosti pri prebratí objednávky. Viac o doprave a platbe.

Zobrazených 1–12 z 17 výsledkov

 • Chlebíček s Avokádovou nátierkou

  Alergény: 1,3,7

  Gramáž: 60g

  Lahodný vegetariánský chlebíček s krémovým avokádom a sušenými rajčinami. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  2.452.65 s DPH
 • Chlebíček s Bryndzovou nátierkou

  Chlebíček s Bryndzovou nátierkou

  Alergény: 1,7

  Gramáž: 60g

  Výrazná bryndzová nátierka presne tak, ako má byť: bryndza, maslo, cibuľa a mletá paprika. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.852.05 s DPH
 • Chlebíček s Cesnakovou nátierkou

  Chlebíček s Cesnakovou nátierkou

  Alergény: 1,7

  Gramáž: 60g

  Krémová cesnaková nátierka poteší milovníkov tejto overenej klasiky. Chlebíček je doplnený o chrumkavé reďkovkové klíčky. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.852.05 s DPH
 • Chlebíček s Lososovou nátierkou

  Chlebíček s Lososovou nátierkou

  Gramáž: 60g

  Pravý udený losos doplnený o bylinky a koreniny, ktorý sa rozplýva na jazyku. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  2.452.65 s DPH
 • Chlebíček s mozzarelou

  Chlebíček s Mozzarellou

  Alergény: 1,7

  Gramáž: 60g

  Nádych Talianska! Čerstvé paradajky, mozzarela a pesto prekonajú aj overené klasiky. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  2.152.35 s DPH
 • Chlebíček s nátierkou zo sušených rajčín a červenej šošovice

  Alergény: 1,6

  Gramáž: 60g

  Chlebíček s lahodnou nátierkou zo sušených rajčín a červenej šošovice – vhodný aj pre vegánov! Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  2.452.65 s DPH
 • Chlebíček s nutellou

  Alergény: 1,5,6,7,8

  Gramáž: 60g

  Lahodný chlebíček s originálnou nutellou a ovocnou oblohou. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  2.052.25 s DPH
 • Chlebíček s Oškvarkovou nátierkou

  Chlebíček s Oškvarkovou nátierkou

  Alergény: 1,3,7

  Gramáž: 60g

  Našu oškvarkovú nátierku sme dotiahli do dokonalosti pridaním vajíčka, cibule a horčice. Ak patríte k milovníkom oškvarkov, tak vyskúšajte náš oškvarkový pagáč. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.852.05 s DPH
 • Chlebíček s tuniakovou nátierkou

  Chlebíček s Tuniakovou nátierkou

  Alergény: 1,4,7

  Gramáž: 60g

  Tuniakový chlebíček prekvapí tuniakovou nátierkou dotiahnutou k dokonalosti. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.852.05 s DPH
 • Chlebíček so salámou

  Chlebíček so Salámou

  Alergény: 1,3,7

  Gramáž: 60g

  Overená klasika na vašu oslavu alebo všedný deň. Kombinácia kvalitnej salámy, majonézy a čerstvej zeleninky poteší každého. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.852.05 s DPH
 • Chlebíček so Šunkou

  Chlebíček so Šunkou

  Alergény: 1,3,7

  Gramáž: 60g

  Klasický šunkový chlebíček, ktorý poteší každého, kto si nevie vybrať. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.852.05 s DPH
 • Chlebíček so zeleninovou nátierkou

  Alergény: 1,3,6,9,11

  Obsahuje: zeler, majonéza, mrkva, cesnak

  Gramáž: 100g

  Chlebíček so zeleninovou nátierkou. Na prípravu chlebíčkov používame čerstvý chlieb upečený v našej pekárni, nie dopekané polotovary!

  1.651.85 s DPH